31 Ekim 2016

Metro Turizm ve Kötü Ötesi Kayseri Satış Ofisi!

Nişanlımı saat 17:00 arabasına bindirdim fakat bilet alırken yol kenarına değil Şarkışla otogara girecek mi diye sorduk evet dediler neyse nişanlım 29.10.2016 tarihinde saat 17:00 da otobüse bindi otobüs tam Şarkışla'dan geçerken nişanlım durum inmek istiyorum demiş muavin abla az dur otogara girecek demiş neyse otobüs otogarı geçmiş Şarkışla çıkışında karanlıkta otobüs durmuş ve nişanlımı kız başına karanlık ta indirmişler ayıp ayıp yazıklar olsun Allah hepinizin belasını versin kızı dağın başında bırakmışsınız telefonun da şarjı bitmiş sokakta kalmış. Pazartesi ilk iş savcılığa gideceğim BİMER'e şikayet edeceğim tüketici mahkemesine gideceğim.

İzzet 206 Okunma

Cevaplar

 • İzzet10 Kasım 2016

  Nişanlımı saat 17:00 arabasına bindirdim fakat bilet alırken yol kenarına değil Şarkışla otogara girecek mi diye sorduk evet dediler neyse nişanlım 29.10.2016 tarihinde saat 17:00 da otobüse bindi otobüs tam Şarkışla'dan geçerken nişanlım durum inmek istiyorum demiş muavin abla az dur otogara girecek demiş neyse otobüs otogarı geçmiş Şarkışla çıkışında karanlıkta otobüs durmuş ve nişanlımı kız başına karanlık ta indirmişler ayıp ayıp yazıklar olsun Allah hepinizin belasını versin kızı dağın başında bırakmışsınız telefonun da şarjı bitmiş sokakta kalmış Gerekli Yerlere Başvurular yapıldı bundan sonraki süreç de hukuki yollarla hakkımızı arayacağız. Bir Kızı Akşam Karanlıkta Dağın Başında indiren Bu firmaya sevdiklerinizi sakın emanet etmeyin!

 • İzzet09 Kasım 2016

  Sapıkların Kol gezdiği ulkemizde genç bir kızı ineceği yerde indirmeyip dağın başında bırakmayı yanınıza bırakmıyacağız bunu bilin! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

 • İzzet09 Kasım 2016

  Arandı bankada çalışıyordu açamadı münasebetsiz bir şekilde ısrarla mesai saatlerinde neden arıyorsunuz 3 defa... ... .sen soyle bakalım O şoför ceza aldımı bu arada savcılıkdan şikayet kağıdımız yakında ulaşıcaktır

 • Metro Turizm Temsilcisi31 Ekim 2016

  Sayın YETKILI, Yolcumuz arandı fakat ulasılamadıgı için görüşme yapılamamıştır. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön