15 Ekim 2014

Metro Turizm Varış Saati!

10. 10. 2014 Tarihinde internet üzerinden Metro Turizm resmi sayfasından İstanbul'dan İzmir'e bilet aldım. Varış saati bilet üzerinde İzmir otogara 19:30 olarak görünüyor şoförün gevşek gidişinden dolayı sorma gereği duygum aldığım cevap en erken 20:30'da İzmir Otogarda olacağımız oldu.

Bilette saat 19:30 diye cevap verince "yalan onlar inanma Bizim saatimiz belli bundan erken gidemeyiz" diye cevap alıyorum. Şimdi bu bileti neye inanarak alalım. Ya da işlerimizi sizin keyf saatinize göre mi ayarlayalım çok merak ettim.

Mustafa 162 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön