01 Ağustos 2016

Metro Turizm Umursamazlık.

30 07 2016 cumartesi günü Iğdır'dan İstanbul'a seyahat etmekteyim yıllık iznimden dönmekteyim aslında uçakla gidecektim ama dedim ki kendi kendime arabayla gezerek görerek gideyim; yolda bol bol kitap gazete okur, film izlerim diye ama maalesef arabaya bindim daha dk bir 1 koltuk iki kişiye verilmiş, koltulardaki televizyonların hepsi bozuk, kulaklıklar çalışmıyor sorduğunda cevap bile yok. Tam şu an 6 saat oldu yoldayız bir ikram göremedik.

İki yerde geç kalan yolcular oldu onlar için arabadaki herkes bekletildi, tamam insanlık hali ama içeride bekleyenler de insan iletilebilir en azından. Yani aslında bu gibi sorunlar her yerde olur diye Metro Turizm'i tercih ettim şahsen nihayetinde 81 ile hizmet veriyor ve bir ismi var ama gerçekten şu an bulunduğum araçta değil ikinci sınıf bir hizmet, 5-6 bile denilebilir. Bir daha kesin ve kesinlikle metro'yu tercih etmeyeceğim bunu belirtmek istiyorum.

Dindar 145 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi01 Ağustos 2016

    Sayın YETKILI, Yolcumuz arandı fakat telefonlara cevap vermediği için görüşme yapılamamıştır. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön