19 Eylül 2014

Metro Turizm Telefonlara Cevap Verilmiyor.

Son üç günden beri ineceğim yeri doğru olarak öğrenmek ve hava alanına gidecek olan servis ile bilgi almak için Samandıra Tesis ve Kurtköy tesisi ve ofislerini aramaktayım. Metro Turizm İnternet sitesinden aldığım numaraları çağrı merkezine de onaylatmama rağmen yüzlerce kez yaptığım aramaların sadece ikisine yanıt verildi ve maalesef o iki görüşmede de karşımdaki personelin tavrı dolayısıyla keşke cevapsız kalsalardı düşüncesindeyim.

Kendi sektöründe ülkedeki en iyi firmalardan biri hatta en iyisi olduğunu iddia eden bir firma için bu kadar yetersiz, ilgisiz ve yetersiz personelle çalışmak son derece yadırganacak bir durum olsa gerek. İlgili seyahati rakip firmanızla yapmaya karar verdim.

Çağrı 268 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön