04 Mayıs 2013

Metro Turizm Tehlikeli Araç Kullanma!

03-05-2013 tarihinde Konya Cihanbeyli' deki evimden Konya istikametine yola çıktım. Konya' ya 50 km kala saat 21:10'da metro turizme ait plaka sanırım 42 c** 1* turist tipi setra galiba otobüsü sollamak üzere 80-100 metre kala sinyal verip sollamaya başladım. Arkamdan da bir araç beni takip ediyordu. Otobüse 10-20 metre kala otobüs aniden sinyal verip aynada bizi gördüğü halde otobüsü önümüze kırdı sellektör yaptığım halde hızını düşürmemek için önündeki yavaş giden aracı solladı.

Beni ve ailemi, arkamdaki aracı, otobüsteki yolcuları tehlikeye sokmuştur. Şoförleriniz araç kullanmayı bilmiyorlarsa otobüs vermeyin milletin canını tehlikeye atmayın.

Huseyin 100 Okunma

Cevaplar

  • Huseyin 09 Mayıs 2013

    www.metroturizm.com.tr adresinden birtürlü derdimizi anlatamadık.Şikayetimi yazıyorum gönder diyorum,göndermiyor!

  • Metro Turizm Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Hüseyin beyin şikayetine istinaden mail yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön