15 Mayıs 2013

Metro Turizm Sözü Verilen Hizmetleri Sağlamıyor!

Metro Turizm otobüsüyle İstanbul dan İzmir e geldim. Otobanlarda , çevre yollarında yolcu indirilip bindiriliyor, belediye otobüsü mü bu? TV yayını yok, internet yok. Bileti alırken özellikle sordum, multimedya yoksa almayacağım dedim, hatta şakalaşarak bileti geri getiririm bak dedim, şimdi ne yapayım? Muavinden kahve istiyorum, Balıkesir de ikram yapacağız diyor, İstanbul dan kalkıyoruz, ikram Balıkesir de. Uyumaya çalışıyorum, muavin en arka kapıdan, şoföre sesleniyor "devam et"

İsmine güvenip yolculuk ettiğim Metro firmasının kalitesi bu mu olmalı. Muavine "neden böyle" dediğimizde, abi biz mal sahibi değiliz diyor. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Verilen söz tutulmuyor.

Cüneyt 99 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt 19 Mayıs 2013

    neredeyse 1 hafta geçmesine rağmen kesinlikle hiçbir geri dönüş yapılmadı. elimdeki kanıtları trafik şubeye ulaştırdığım takdirde, sonuçlarına ben değil metro turizm katlanacak ! tamı tamına 3 defa izmir istanbul seferi yaptım, 3 sefer dede durak ve terminaller hariç 43 defa otoban ve çevreyollarında yolcu indirme bindirme yapıldı !

  • Metro Turizm Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Cüneyt beye mail yoluyla geri dönüş yapıldı. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön