Metro Turizm Sorumsuzluk Ve Online Bilet Eziyeti!

Ayhan G. |

İnternet üzerinden aldığım bilet sefer saati ile ilgili tereddüt yaşayınca Metro Turizm'e ulaşmaya çalıştım, ama maalesef tüm telefonları süs olsun diye konmuş, tüm gün boyunca belli saat aralıkları ile aramama rağmen açan olmadı, call centeri çalışmıyor. Sadece ulaşabildiğim telefonu Selamiçeşme bilet satış bürosu oldu.

Tam bir sorumsuzluk örneği ile son kez Metro Turizm'i seçmiş olduk.

Bu arada bilet yandı, internetten almıştım bileti akşam 9:30 işaretlediğime emin olduğum halde bilet sabah 9:30 olarak kesilmiş. Anlayamadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:24

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm