Metro Turizm Sorumsuzluk 5,5 Saat Yolculara Zulüm!

Ahmet G. |

11.02.2015 saat 14:30'de Metro Turizm Samsun işletmelerinin Trabzon-Erzurum-Van istikametine giden otobüsünden günler öncesinden kızım için Erzurum'a bilet aldık. Otobüs anılan tarih ve saat de Samsun oto garından kalktı çarşamba dolaylarında arızalanmış kendi imkanlarıyla yapmışlar ve Terme'de tekrardan arızalanmış. Yarım saat içinde yaparız demişler, saatler geçmiş yapamamışlar.

Telefonla yolcumuz bizi aradı saatlerdir bizleri bu yolda bekletiyorlar yiyecek, içecek vermiyorlar, üşüyoruz malum hava kış çok soğuk temel ihtiyaçlarımızı dahi karşılayamıyoruz dedi. Karayolları ve Kızılay yolda kalanlara yardım yapıyor bunlar su bile vermiyor. Akşam saat sekizde otobüs değişikliği ile yola devam ediliyor.

Etiketler :

Seyahat Güvenliği Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet G.
  12 Şubat
  15:34

  Bu gibi firmalara Ulaştırma Bakanlığı neden kısa süreli o istikamette yolcu taşıma men cezası vermemektedir. İnsanları yaklaşık 6 saat yolda aç susuz ve temel ihtiyaçlardan (Tuvalet gibi, hastaların ilaç alamama gibi) mahrum ediyorlar hiçbir ceza almıyorlar. Üstelikte aracın bozulup beklediği yer yerleşim yeri içi kalktığı otogar'ada 45 km. Kendi Merkez müdürlükleri il sınırı içinde yaklaşık 6 saat sonra araç değişikliği ile yolcular gideceği istikamete devam ediyorlar.

 • 12 Şubat
  13:37

  Sayın YETKILI,

  Yolcumuzun bildirimine istinaden mail yoluyla geri dönüş yapıldı.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm