Metro Turizm Şoförünün Davranışı Çok Kaba!

Burçin A. |

Tem otoyolunda giderken trafik anında arkadan sürekli selektör - korna çalarak Metro Turizm çalışanınız bizi rahatsız etti. Önümüzde araba varken nasıl hızlı gitmememizi istiyor onu anlamış değilim. Arabadan inip yanına gidip sorduk niye böyle yapıyorsun nasıl gidebiliriz dediğimizde arabadan inip bu kadar insan seni döveriz görürsün dediler. Aracınızın plakası 34** 0502 Metro firması. Bununla ilgili birşeyler yapmanızı istiyoruz. Tabi ne kadar yapacaksanız.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:24

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm