12 Ağustos 2014

Metro Turizm Şoför Otobüste Sigara İçip Keyfekeder Sigara Molası Veriyor!

Zaten kendi hataları sebebiyle 50 dk. rötar yapan otobüste şoför yolculuk esnasında sigara içmeye başladı. 7/8 numaralı koltuklarda küçük çocuğuyla oturan kadın şoföre rahatsız olduğunu belirterek sigarayı söndürmesini rica etti en doğal hakkı olarak. Şoförün ise kadının üzerine yürümediği kaldı! Yolcuya bağırarak sigarayı söndürmesine gerek olmadığını söyledi. Kadının haklı ısrarı üzerine şoför otobüsü durdurup sigara içmek için aşağıya indi ve sigara keyfi için 10-15 dk daha gecikme yaptı!

Hem otobüste sigara içecek hem rahatsız olan yolcuya bağırabilecek sözünü geçiremeyince de keyfekeder otobüs durdurup sigara molası verecek cesareti nereden buluyorlar anlamış değilim!

Plaka: 34 YK 0440

Behiye 255 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön