13 Mayıs 2013

Metro Turizm Şoför Davranışı Ve Yolda Aracın Bozulması!

05.05.2013 Alıbeyköy 23.20, 3 nolu koltuğunda hayatımın en kötü yaptım.TV izlemek istedim,TV bozuktu.Uyumam gerekiyordu, ertesi gün toplantım vardı.Uyudum,sol tarafımdan soğuk bir rüzgar ile uyandım.Gözümü açtığımda,kaptan sol tarafındaki camini 10 cm indirmiş ve sigara
içiyor sigara sonrası çekirdek çitlemeye başladı.

Ankara gişelerini geçmeden sağ taraftaki park yerinde park ettiğimizi fark ettim, kapı açık ve şoför yoktu. Araç arızalanmış. bir tamirciyi aradılar, bir iki parça sipariş ettiler ve beklemeye başladılar. 06.30 gibi bir tamirci geldi aracı tamir etti, hareket ettik.Ama, Metro Turizmi temsilen hiç kimseden bir özür kelimesi duymadık. Kısacası eksik hizmet aldım.

Birol 88 Okunma

Cevaplar

  • Birol 27 Haziran 2013

    zamanında bizleri ciddiye alıp bir geri dönüş bile yapmadığınız için, bende sizin firmanızı ciddiye almıyorum maalesef... Alternatifiniz çok :)

  • Birol 13 Mayıs 2013

    Kübra Hanım, İlginize teşekkür ederim, Ancak, eksik hizmet aldığımı belirtmek isterim. TV çalışmıyor, şoför ise yapılacak bir şey yok diyor. Araç göreve hazır olmadan ve yeterli bakımları yapılmadan yola çıkıyor. Zamanında ulaşmamız gereken yere ulaşamıyorum, araç arızası normaldir ama aracın tamiri esnasında, yolcular 2 saat bekletilmesi yerine Ankara'ya 30 km mesafeden bir araç tahsis edilebilirdi. Herşeyden ötesi, yaşanan sıkıntılar sonrasında Metro turizm yetkilileri bizlere SMS çekerek mail atarak bir özür dileyebilirdi. Türkiyenin sayılı otobüs firmalarından olan Metro turizm bence hiç de profesyonelce davranmamıştır. Bir daha eksik hizmet veren firmanız yolculuk yapmayacağımı bildirmek isterim.Unutmaması geren birşey " bir yolcu en az yüz yolcudur" . Saygılarımla.

  • Metro Turizm Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Birol beye mail yoluyla geri dönüş yapıldı. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön