25 Ağustos 2014

Metro Turizm Seyir Halinde Şoför Değişimi Ve Otobüste 40 Can!

13 Ağustos akşamı saat 22:30'da İzmir'den Çorlu istikametine giden otobüsteydik. Gece saat 3 civarı, iki şoför arasında, araç hareket halindeyken şoför değişikliği yapıldı. Muavine şoförü uyarmasını söyledik! Şoför muavine "kimmiş onlar?" "niye karışıyorlar?" gibi bir takım sorular sordu.

Çorlu'ya vardığımızda şoförle tekrar konuştuk, tavrı yine aynıydı, "ben 30 senelik şoförüm benden daha iyi mi bileceksiniz?" cevabını aldık.

Bu tip insanlara kırktan fazla insanın canını emanet ediyorsunuz. Bu insanların bu tavırla ciddiyet gerektiren işleri yapamazlar, tedavi ve eğitim görmeleri gerekir.

Şoförlerden ve bizi bu şoförlere maruz bırakan Metro Turizm'den şikayetçiyim!

Pınar 175 Okunma

Cevaplar

 • Pınar08 Aralık 2014

  son derece önemli olduğu için dört ay sonra cevap veriyorsunuz. ilginize teşekkürler.

 • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

  Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

 • Pınar09 Eylül 2014

  muhtemelen bu şikayete bir cevap vermeyecekler. tebrikler metro!

 • Pınar28 Ağustos 2014

  metro turizm şikayetimle ilgili geri dönüş yapmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön