08 Nisan 2013

Metro Turizm Servisi Yarı Yolda İndirdi!

Bayrampaşa Esenler otogardan servise bindim servis Güneşli Halkalı caddesine girmesi gerektiği halde bu caddeye giriş yapmadan İkitelli şubesinde beni indirdi saat 23:45 sıralarında yağmur yağıyordu ve ikinci defa servis beklememi söylediler .

Mağdur durumda bırakıldım ve tek vasıta ile gelmem gereken yere çift vasıta ile geldim bu durumun zaman kaybı ve mağduriyetten başka bir açıklaması yok; ama 06/04/2013 tarihinde saat 15:00 otobüsüyle İstanbul- Bursa seferinde 21 numaralı koltuk servis Güneşli sanayi mahallesinden gelip aldı gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum.

Ünsal 78 Okunma

Cevaplar

  • Ünsal 09 Nisan 2013

    /merhaba Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş türkiyenin en büyük yolcu taşıma firması diye bilinmektedir. fakat bir engelli vatandaşını bardaktan boşalırcasına yağan yağmurun altında indirip biz senin gideceğin yere gitmiyoruz sen buradan kendi imkanlarınla git yani (ne yaparsan yap der gibi) ortada bırakan bir firmadır benim gözümde. madem araç benim gideceğim semte girmiyor otogardaki servisi yönlendiren çalışanlar neden sen burabaya bineceksin diye yolcuları yönlendiriyorlar madem güneşli sanayi mahallesine servis girmiyor bunu baştan söylesinler biz kendi imkanımızı kullanalım ne demek gece saat 00;30 ila 00;45 sıralarında gecenin bir yarısı bir insan ulu orta bırakı bu nasıl bir firmadır ki bu şekilde çalışıyor.

  • Ünsal 08 Nisan 2013

    .Çok ilgili Merto turizm A.Ş. ilgiyi 07/04/2013 23/45 sıralarında o sel gibi yağan yağmurun altında 45 dakika yol yürüdüm ama Metro turizm A.Ş. çok üzüldü bende sizlere üzülüyorum ne demek istediğimi anladınız artık küfürde etmiyorum sizleri Allaha havale ediyorum.

  • Metro Turizm Temsilcisi08 Nisan 2013

    Ünsal beyin şikayetine istinaden ilgili departmana bilgiler aktarılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön