29 Nisan 2013

Metro Turizm Servis Şoförü Her Zamanki Güzergahını Değiştirerek Beni Uzakta İndirdi!

28. 04. 2013 Gölcük-Samandıra yolculuğumun ardından Samandıra dan 20:00 da Ümraniye servisine bindim. Her hafta bu servis ile Ümraniye Santral de inmekteyim. Fakat bu hafta servis şoförü Ümraniye Son Durak ta indirdi, neden burada indiriyosunuz dediğimde ise Kazım Karabekir yolcusu olduğu zaman böyle oluyor dedi.

Oysa ki her zaman Kazım Karabekir yolcusu olmakta ve Kazım karabekir yolcusu en son indirilmektedir. Bunu belirttiğimde yol öyle bir şey dedi, yolcuların içinde yalancı konumuna düşürdü beni ve benimle beraber 2 kişi daha Son Durak ta inerek yaklaşık yarım saat yürümek zorunda kaldık. Servis Şoföründen şikayetçiyim. Kalite hizmet bu kesinlikle bu değildir.

Özgür 37 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi30 Nisan 2013

    Özgür beyin şikayetine istinaden ilgili birime dosya aktarılmıştır. Değerli Konuğumuz Adem Bey ile iletişime geçilmiş olup, söz konusu şikayeti ile ilgi gerekli değerlendirme ve çözüm süreçlerimiz ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön