01 Mayıs 2013

Metro Turizm Servis Şoförü!

Şikayetim: Esenler Otogar'ından kalkan Beylikdüzü-Buuyukçekmece servisini yarım saatten fazla Otogar'da bekledik. Sonra servisi kullanan şoförün yolcularla iletişimi çok kaba olmuştur. kendisi bu konuda uyarılmıştır. Cevabı ise ben buyum değişemem olmuştur. Şoförün bu yaklaşımı otobüste çok büyük tepki görmüş ve kavga çıkarmıştır.

Ben V. ve U. ya da daha az memnun kalmış olduğum K. K. ile seyahatlerimde asla böyle bir yaklaşıma tanık olmadım. Tam tersine müşteriye çok ehemmiyet göstermişler, herhangi bir şikayet ve tepkiye büyük bir duyarlıklıkla cevap vermişlerdir. Bugün yaşanan tüm yolcular için çok kötü bir deneyimdi. Ben ve yakınlarım bir daha Metro Turizmi kullanmayacağız.

Derya 76 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Derya hanımın şikayetine istinaden ilgili birime dosya aktarılmıştır. Değerli Konuğumuz Adem Bey ile iletişime geçilmiş olup, söz konusu şikayeti ile ilgi gerekli değerlendirme ve çözüm süreçlerimiz ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön