14 Ekim 2014

Metro Turizm Seferin İptal Olması Ve Bununla İlgili Hiçbir Verilmemesi!

16/09/2014 tarihi saat 08:30'da Bayrampaşa otogarından Çanakkale yönüne internetten bilet aldım. Sabah saat 08:20'de otogara gelip otobüsümü bekledim, 15 dakika bekledikten sonra gelmediğini farkederek yazıhaneye sordum. Onlar bana öyle bir seferin olmadığını söylediler.

Bununla ilgili olarak müşteri temsilciliğini aramamı söylediler bende 444 34 55 numarayı aradım. Seferin iptal olduğunu ve bununla ilgili bana neden bilgi verilmediğini sordum. Onlarda bana bu otogarda bulunan yazıhanenin yapmış olduğu hatadır şeklinde cevap verdi.

Sanki oradaki yazıhane başka bir firmaya aitmiş gibi. Akabinde probleminizi 15 gün içinde çözeceğiz dedi. Bu gün 9 ekim ve 23 gündür kimse beni aramadı.

Genar 172 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön