Metro Turizm Seferin İptal Bilgisini Vermedi!

Nursac K. |

Çeşme yolculuğumuz için İstanbul'dan 15 Ağustos 22:20 gidiş, 22 Ağustos 20:45 dönüş olarak
3 bilet satın aldım. Gidişimiz de dönüşümüzde tam anlamıyla faciaydı. Gidiş ve dönüşümüzde otobüste internet yoktu.

Servis ve otobüsler iletilen saatte kalkmadı. Çalışanlar son derece ilgisiz olduğundan her şeyi sormak durumunda kaldık, hiçbir bilgilendirme yapılmadı. 15 Ağustos cuma günü, otogarda otobüsün gelmesini beklerken tesadüfi bir şekilde 20:45 de kalkacak otobüs olmadığını öğrendik!

Sefer iptal edilmiş ancak yolculara haber verme zahmetine girilmemiş. Bir sonraki sefer saatine kadar otogarda beklemek mecburiyetinde kaldık. Mağduriyetimiz doğrultusunda bilet ücretlerinin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Sefer İptal Personel Davranışı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm