Metro Turizm Satın Alınmış Koltuktan Yolcu Kaldırılması!

Emrah A. |

Metro'nun 31. 03. 2013 15:10'da İstanbul'dan 345315 sefer sayılı otobüsü ile Ordu'ya bir yakınımı gönderdim. Ancak kendisi İstanbul'dan 45 numaralı koltuğa binmesine rağmen İzmit otogarda koltuğundan, o koltuğu ben satın aldım demesine ve biletini göstermesine rağmen(-Olabilr bunlar da aile diyerek) nezaketsiz bir tavırla kaldırılmıştır. Kendisi koridorda bulunan 39 numaraya oturtulmuştur.

Müşteri hizmetlerine durumu aktardık ve yakınımın yanındaki koltuğu bay bir yolcuya sattıkları için yakınım mağdur olmuştur. 45 nolu koltuğun bayan yolcuya satıldığını görmelerine rağmen nasıl bay yolcuya bilet satılabilir. Ferdi kaza sigortası zorunluğu gereği yolcunun kendi koltuğunda olmaması suç olmuyor mu?

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah A.
  01 Nisan
  21:47

  İlgili biriminiz tarafından yapılan çalışmanın sonucu bekliyorum

 • 01 Nisan
  13:27

  Emrah beyin Müşteri Hizmetlerine iletmiş olduğu şikayete istinaden ilgili birime bilgiler aktarılmıştır.

  Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz.

  Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız