02 Nisan 2013

Metro Turizm Sarıyer Acente!

İnternetten bilet alıp, referans ve sefer numarasını verdiğimiz halde, böyle bir bilet yok hatta böyle bir sefer de yok diyen acente görevlisinden şikayetçiyim. Metro müşteri hizmetleri görevlisi referans numarasından aldığım bileti bulup, bu beyefendiye benim telefonumdan söylemese, metro tarafından dolandırıldığımı düşünecektim. Ayrıca müşterilerine karşı ilgisiz, lakayıt, ukalaca tavırlar takınıp, uzun uğraşlar sonucunda elimize alabildiğimiz bileti, masaya fırlatıp atması Metro Turizmi temsil eden bir görevliye hiç yakışmıyor.

Erdal 65 Okunma

Cevaplar

  • Erdal 22 Nisan 2013

    kimsenin geri dönüş sağladığı yok. Ne arayan var, ne soran. Sadece ilgileniyormuş gibi görünmek için yukarıdaki yazıyı yazmışlar. Firmanın ciddiyeti bu kadar işte. Personelden çok şey beklemeyin.

  • Metro Turizm Temsilcisi02 Nisan 2013

    Erdal beyin belirtmiş olduğu şikayete istinaden gerekli bilgiler ilgili departmana aktarılmış geri dönüş sağlanacaktır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön