15 Ekim 2014

Metro Turizm Saatlerce Geç Kaldı Ve Bileti İade Etmedi!

Geçen sene Bursa'dan İstanbul'a dönmek üzere gece seferi için bilet aldım. Otobüs feribot kuyruğuna takıldı. Saatlerce sırada bekledik. Varmamız gereken vakitten saatlerce sonra vardık İstanbul'a.

Metro Turizm ofisinde mağduriyetimi dile getirdim ve bilet ücretiyle ilgili memnuniyetsizlikten iade istedim. İmkanı olmadığını anlattılar. Bu durumda cüz'i bir iade veya iskonto talebinde bulundum. Netice alamadım. Son bir senedir Metro Turizm kullanmıyorum. O kadar seçenek varken de bir daha da kullanmam.

Mustafa 112 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön