01 Kasım 2014

Metro Turizm Saatinden Önce Giden Otobüs!

Hayatımın en kötü yolculuğunu yaşattığınız için Metro Turizm'i kınıyorum! 26 ekim 2014 pazar Karabük-İstanbul 15:15 otobüsü 5 no'lu koltuk. Beni almadılar. İzmit'ten aktarmayla gece yarısı evime dönebildim. Aradım Karabük Metro'yu oradan 1 numarada oturan bayan vardı aldık diyorlar. Doğru söylemiyorlar!

Lütfen 1 numaradaki bayanı arayıp sorunuz nereden binmiş ve saat kaçta binmiş. Adamlar haber vermeden 15.15 otobüsünü bazen yolcu az diye önceki saatin otobüsüyle birleştiriyorlar. Ya öyle yaptılar. Yada pazar saatler bir saat geri alınmıştı eski saate göre gittiler. Ve bizim sorunumuz değil diyorlar. Bileti nereden aldın. İnternetten dedim. Bizden alsaydın böyle olmazdı diyorlar!

Ali 197 Okunma

Cevaplar

  • Ali05 Ocak 2015

    Sorunum çözülmedi. Firmanın da umurunda değil zaten. Bir bilet parası içinde mahkemeyle falan uğraşacak değilim. Ama uzun yıllardır yolculuk yaptığım ve tavsiye ettiğim metro benim için bitmiştir. Ne tavsiye ederim ne de yolculuk yaparım. Böyle firmalar karşındaki müşteriyi eli mahkum sanıyorlar. Sorun olduğunda da duymazdan, görmezden geliyorlar, kulağının üstüne yatıyorlar. Ama bilmiyorlar ki bu ekonomide müşteri kolay kazanılmıyor. Her şeyin çok alternatifleri var ve kaybedilen her müşteri aynı zamanda tercih edebilecek diğer müşterileri de yanında götürüyor. Bir süre sonrada koskoca yılların firması batmış diyorlar.

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

  • Ali05 Kasım 2014

    sorunum çözülmedi. ne paramı arayabildim nede arayan oldu.işimi gücümü bırakıpta 65 tl için mahkemede uğraşacak değilim. ama bundan sonra metroya asla binmeyeceğimi, yakınlarımada tavsiye etmeyeceğimi biliyorum. bana ders oldu. böyle bir firma nasıl batmıyor anlamış değilim. firma kendisini kamyoncu, müşterilerinide moloz yığını sanıyor galiba...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön