04 Haziran 2016

Metro Turizm Rezerve Biletin Satılması!

3 Haziran 2016 günü İstanbul'dan Kırklareli'ne saat akşam 20:00'de suit araçla seyahat etmek üzere bir önceki akşam acentede iki kişilik yer rezerve ettirdim. Rezervasyon Zeytinburnu Bulvar şubede kerim adlı personel tarafından gerçekleştirildi. Bir saat öncesine kadar biletleri alabileceğim söylendi.

Diğer hatlarda rahat edemediğimiz için özellikle suit ve non-stop olması konusunda hassasiyetimizi defalarca dile getirdik. Ve rezervasyonumuzun yapıldığından emin olduk. İsimlerimiz ve benim telefon numaram rezervasyon sırasında alındı.

Seyahat günü benimle birlikte seyahat edecek olan diğer yolcu acenteden biletleri satın alacak ve servisle otogara ulaşacaktı. Acenteye gittiğinde (saat henüz 6:15) biletlerin satıldığını söylediler. Suit araçlarda yer olmadığını istersek daha geç saatlerdeki başka araçlarla (2+2) seyahat edebileceğimizi üslupsuz bir şekilde söylemişler.

İrem 129 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi06 Haziran 2016

    Sayın YETKILI, Yolcumuzun çağrı merkezimize ilettiği bildirime istinaden işlemleri devam etmektedir. Saygılarımızla, Metro Turizm

  • İrem 04 Haziran 2016

    Ne bir özür dileme ne bir mahcubiyet. o saatte başka bir firmada da bilet bulamadık. Acentedeki yolcunun beklediği süre içerisinde hiçbir çözümle gelinmedi. Bir kadınla nasıl konuşulması gerektiğini bilmeyen bu saygısız ve beceriksiz personel hakkında gerekli aksiyonun alınmasını rica ediyorum. Başıma gelen bu olaydan sonra bir daha asla metro kullanmayacağımı ve çevreme de bu yaşadıklarımı anlatacağımı biliniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön