Metro Turizm Pes Dedirtti Artık!

Zeliha Songül Ö. |

01.08.2014 - 12:00 Çorlu İzmir güzergahı hizmet sıfır! Zor bela İzmir'e ulaştık tövbe ettim binmemeye ama kısmet dönüş yine Metro Turizm oldu. 05.08.2014 - 22:30 İzmir Çorlu bu defa herşey güzel gidiyor derken geldik Çorlu'ya herkes sırayla iniyor sıra bana geldi zaten uyku sersemiyim tam adımımı attım iniyorum otobüs hareket etti kapı üzerime kapandı kolumu zor kurtardım ne olduğunu anlamadan otobüs üzerimize hareket etmeye başladı! Onca insan arkada valiz almak için sıraya girmeye çalışırken hemde, bu nasıl sorumsuzluktur onuda geçtim aldık valizleri bize sormalarına rağmen servisin olmadığını biraz dolandıktan sonra geveleye geveleye söylediler. İşiyle düzgün ilgilenen yok ama artık tövbe!

Etiketler :

Seyahat Güvenliği Seyahat Hızı ve Süresi İkram Servis Hizmeti Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm