02 Nisan 2013

Metro Turizm Personelinden Şikayetçiyim!

31-03-2013 tarihinde gece 23:30 da hareket eden ve tek sefer yapan İzmir -Edirne seferinde yolculuk yapmak zorunda kaldık. Henüz otobüs hareket etmeden 40-45 yaşlarında oldukça bakımsız, pis ve ciddi derecede idrar kokan bir erkek yolcu bindi. Otobüs henüz otogardan çıkmıştı ki genç bir yolcu kokudan rahatsız olup hem muavini ikaz etmek hem de rahatsızlığını dile getirmek için muavinin yanına geldi.

Muavin çözüm bulmaktan ziyade şikayet eden yolcuya "al paranı in aşağıya"şeklinde bir yaklaşım gösterdi. 10 saat bir kişinin pis idrar kokusunu bir otobüs insan çekmek zorunda kaldı. Bu işi ya doğru dürüst yapın yada bırakın. Bir sonraki sefer de kokan yolcunun koltuğunda oturmak istemezdim.

Gulsah 98 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi02 Nisan 2013

    Gülşah hanıma mail yoluyla geri dönüş yapılmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön