Metro Turizm Personelin İşini İyi Yapamaması!

Yusuf D. |

26. 05. 2013 tarihinde internetten satın aldığım 063441 seferli 18:00 Ankara/İstanbul Metro Turizim otobüsünde yaşadığım sorunlar şöyledir. Otobüs hareket saati geldiğinde 31 nolu cam kenarı olan koltuğuma oturmak için otobüse bindim. Yerime geldiğimde benim yerimde başka bir beyefendi oturuyordu. Cam kenarının benim koltuk numaram olduğunu söyledim. Beyefendi de benimde cam kenarı beyefendi dedi. Bende bunun üzerine muavin arkadaşa sordum.

İnternetten alırken ben kendim cam kenarı seçtim. Nasıl böle bir durum olur diye. Muavinin bana yanıtı otobüsten otobüse farklılık gösteriyo beyefendiydi. Bunun üzerine otobüsten inip yazıhanelerine gidip bilet ücretimi geri istedim ama madur durumda olan bendim

Etiketler :

Araç Konfor Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf D.
  28 Haziran
  15:10

  Metro Turizm firmasının müşterilerine özenle yaklaşmadığını düşünüyorum.

 • 30 Mayıs
  10:08

  Yusuf beye mail yoluyla geri dönüş yapıldı.

  Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz.

  Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.