Metro Turizm Paramı İade Etmiyor.

Kadir İ. |

Uzun aradan sonra dün tarafıma bilet ücretimin kredi kartıma iadesi yapıldığı ve ekstremden kontrol edilebileceği bilgisi verildi. Fakat gelin görün ki; böyle bir paranın yatmadığını, banka şubemi arayarak da teyit ettim. Beni arayan numaraya (0549331**) bu sabah ulaştım ama benim dosyayla ilgilenen şahsın mesaisi 17:00'de başladığını öğrendim.

Kendisine sayısız aramalarımda ulaşamadım. Telefona bakılmadı, ulaşılamadı, açılmadan kapatıldı. Bunun üzerine müşteri hizmetlerinden benimle alakası olmayan, hatta kapısından içeri girmediğim bir bankaya "sözüm ona benim bilgim dahilinde" yatırıldığı söylendi. Bakalım bu sorun ne zaman son bulacak!

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:24

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm

 • Kadir İ.
  24 Eylül
  13:15

  Nihayet yakamdan düştüler. Para hesaba yatmış. Artık Metro Turizm le işim olmaz.