20 Eylül 2013

Metro Turizm Paramı İade Etmedi!

17.09.2013 günü Metro Turizm'in online bilet sayfasından iki kişilik bilet aldım. Konya ili Karapınar ilçesinden Ankara güzergahında bilet satışı gerçekleştirmek üzere Karapınar seçeneğini seçtim ve bileti aldım. 18.09.2013 günü bilet saati olan 07.15 te Konya Karapınar terminali Metro Turizm şubesine gittiğimde o saatte aracın olmadığını öğrendim. Online bilet sayfasındaki Karapınar seçeneğinin eksik açıklama içerdiği için Bartın ilinin de Karapınar ilçesinin olması nedeni ile yanlış bilet almama sebep olmuştur.

Metro Turizm müşteri hizmetlerine durumu anlattım. Konya Karapınar otogarı Metro şubesinde olduğumu eksik açıklama nedeni ile yanlış bilet aldığımı ücretin iadesini istedim. İade yapılmadı.

Serkan 84 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 28 Aralık 2013

    Tarafıma şikayetim sonucu müşteri hizmetleri temsilcisinin verdiği cevapta metro turizm sisteminde konyakarapınar ' ın birleşik yazıldığı bildirilmiştir.Ancak ben hala böyle bir yazım göremedim hala Karapınar tek olarak yazılı ve müşterinin onlıne bilet alımında hata yapmasına sebep vermektedir .

  • Metro Turizm Temsilcisi24 Aralık 2013

    Merhaba, Yolcumuza mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön