27 Ağustos 2013

Metro Turizm Otobüsün Seferi İptal Edilmiş!

Metro Turizm'den üç kişilik bilet aldım 4 gün önceden sırf annem ve babam yaşlı ve rahatsızlar diye on koltuktan aldım yer var diye. Otobüs 22, 30 da hareket edecekti ve 30 dakika erken geldik. saat 23. 00 da müşteri hizmetlerini aradım ve otobüs iptal edilmiş dediler. Ben de kendilerinden vermiş olduğum ücretin bana geri iade edilmesini istediğimde böyle bir şeyin imkansız olduğunu söylediler.

Israr edince hatta bekleyin dediler ve 20 dakika sonra hattan attılar. Sonuç olarak ailem 00. 10 da Metro Turizm'in başka bir arabasına bindi ve en arkada yolculuk etti. Annem şu anda yoldan sebep hasta ve yatıyor.

Ben paramla bilet alıyorum ve iptalini gerçekleştirmiyorlar.

Mehmet 59 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi04 Ekim 2013

    Merhaba, Yolcumuza mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

  • Mehmet02 Eylül 2013

    BENİM KENDİ DÜŞÜNCEM BU FİRMA İLE İLGİLİ İNSANLAR BAŞKA FİRMALARA GİTMESİN DİYE OLMAYAN BİR SEFERİ VAR GÖSTERİP İNSANLARIN PARALARINI ÖNCE HESAPLARINA İNDİRİP SONRA PARAYI İADE EDEMEDİKLERİNİ SÖYLÜYORLAR.İNSANLAR HEM MAĞDUR EDİLİP HEMDE MECBURİ BAŞKA BİR SEFERLE SEYAHAT ETMEK ZORUNDA BIRAKILIYORLAR.BURADA TÜKETİCİNİN HİÇBİR ÖZELLİĞİ KALMIYOR.İNSANLARI HADİ KENDİ ADIMA KONUŞAYIM KOYUNDAN FARKIM YOKTU METRO TURİZM SAYESİNDE.

  • Mehmet02 Eylül 2013

    BU KADAR İLGİSİZ BİR FİRMA OLAMAZ.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön