Metro Turizm Otobüste Resmen Piştik.

Bekir T. |

Konya-Ankara-İstanbul seferini yapan 42 *****0 plakalı otobüsüne Kulü'dan saat 14:00'te bindim. Bir başka yolcu benden önce klimayı açmalarını söyledi ama zaten açık cevabını aldı. Ben de koca otobüsün klima bu kadar mı çalışıyor, kendine hayrı yok dememe rağmen klima açılmadı.

Sanırım bozuktu. Böyle otobüslerin trafikten men edilmesi gerekirken hala insanları mağdur etmeye devam ediyorlar. Asti'de zabıtaya şikayet ettim. O da klimayı çalıştıramayacağını ve otobüsü bağlayamayacağını söyledi.

Etiketler :

Koku/Nem/Sıcaklık Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:24

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm