27 Mart 2013

Metro Turizm Otobüs Yolcuyu Almadan Hareket Etti!

23 Martta Edremite gitmek için bilet aldım ve servis istedim. Bildirilen saatten 10 dk evvel servisi bekledim servis gelmeyince otobüsle otogara gitmek üzere yola çıktım.18.58 te beni aradılar ve otobüsün hareket ettiğni bildirdiler. 1910 da otogara geldiğimde servisin bizi bulamadığını otobüsünde saatinde hareket ettiğini sorumluluk kabul etmediklerini bildirdiler. 444 35 55 numaralı müşteri hizmetlerine durumu bildirdim.

Müşteri hizmetleri 3 defa bana geri dönüş yaptı.Önce servis istemediğimi söylediler bende servis istemediysem firma neden servis gönderdiğini söylüyor dedim, sonra ücreti alıp almadığımı sordular sonuncusunda da servis gelmediğini bildirmediğim için hak arayamayacağımı,

Kemal 28 Okunma

Cevaplar

  • Kemal 17 Nisan 2013

    Tarafıma mail yoluyla bilgi verildiği belirtilmektedir. Ancak böyle bir bildirim yapılmamıştır. firma konuyla ilgili olarak sitenizi yanlış bilgilendirmektedir. Hala müşteri temsilciliği tarafından ne telefonla ne de mail yoluyla konu hakkında herhangi bir bilgi verilmemiştir.

  • Metro Turizm Temsilcisi29 Mart 2013

    Kemal beye mail yoluyla geri dönüş yapmıştır. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön