18 Temmuz 2014

Metro Turizm Otobüs İçinde Mağduriyet!

Bafra Ankara'ya dönmek için Metro Turizm'den bilet aldım. Koltuğuma oturduğumda TV çalışmıyordu. Muavine bildirdim beni başka bir koltuğa geçirdi. Ama maalesef koltuğun başka bir sahibi varmış. Bu koltuk değiştirme olayı tam 5 kez tekrarlandı. Madem koltuk sahibi vardı beni neden 5 kez yer değiştirmek zorunda bıraktılar.

Olayın sonunda ise üslupsuz bir tavırda yapacak bir şey diye dalgalarını geçtiler. Mağduriyetimin acilen düzeltilmesini istiyorum.

Tansu 170 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön