15 Eylül 2014

Metro Turizm Otobüs Ağrı Otogarına Hiç Uğramadan Gitti!

3-4 gün önceden İnternetten bilet aldım. Gidiş günü geldiğinde 1 saat önceden Ağrı Otogarına gidip biletimin çıktısını aldım ve beklemeye başladım. Aradan 5 saat geçmesine rağmen Ankara otobüsü Ağrı otogarına uğramadı. Bu arada defalarca yetkililere sordum nerede bu otobüs diye bana verilen en son cevap 3-4 gün bu sorunun yaşadıkları Van'dan kalkan otobüs Ağrı'ya uğramadan gittiğini söylediler.

Bu durumu bölge müdürüne bizzat söyledim, oradaki yetkililer söyledi, müşteri hizmetlerine söylediğim halde 2 hafta geçti hala daha bilet para mı iade etmediler. Müşteri hizmetlerini aradığımda en kısa zamanda kısa dönülecek diyor ama otobüsün gelmediğini 2 haftadır anlaşılamaz mı?

Huseyin 201 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

  • Huseyin21 Kasım 2014

    Paramı iade ettiler ama şoförle ilgili yaptırım hakkında bir bilgi verilmedi. Sanki paranı veriyoruz daha fazla ses çıkarma gibi bir şey oldu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön