Metro Turizm Online Biletleme Sistemi Çalışmıyor!

Muhammed Oğuz G. |

Metro Turizm'den İstanbul'dan Konya'ya 24 Temmuza bilet satın almak istedim. Otobüsün yarısı boş olduğu halde hangi koltuğu seçersem seçeyim satın al dediğimde koltuk satılmış başka koltuk seçin diyordu. Farklı seferleri de denedim hepsi bu şekildeydi ama 1-2 ay sonraki seferlerde sıkıntı yoktu.

Yani bilgisayarım kaynaklı bir problem değildi. Bunun üzerine bileti mecburen 4443455'den almak zorunda kaldım. Ama 3 TL fazla ödeyerek. Hemde bana satılmış denilen koltuğu satın alarak. Sonra ekstreye baktım müşteri temsilcisi de bileti online Metro Turizm'den almış. O zaman 72 TL'ye sunmak zorundaydı.

Metro Turizm yakın tarihler için otobüsleri kilitleyerek fazla para kazanmanın derdinde.

Etiketler :

Bilet Fiyatı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm

 • Muhammed Oğuz G.
  31 Temmuz
  17:24

  Ne arayan var ne soran!..