Metro Turizm Online Aldığım Biletler Yüklenmedi!

Ramadan S. |

21.05.14 tarihinde Metro Turizm Beylikdüzü İstanbul şubesinden İstanbul-İzmit hattında geçerli 3+1 kampanyası ile 1910997529125795 numaralı Metro Passenger kartına kredi kartı ile bilet yüklendi.

Ertesi gün bilet almak istediğimde kartımın içinde olması gereken toplam 4 biletin hiçbiri yoktu. Biletler karta yüklendikten 1 gün sonra kullanılmamasına rağmen biletler yoktu! Yükleme yapılan şubeyi aradığımza bizi ilgilendirmez müş. hiz. arayın dediler. Aradık fakat orası da önce telefonda 10-15 dk. bekletti.

Ardından da şikayetiniz alındı 7 gün içinde geri dönüş yapılacak dendi fakat neredeyse 20 gün oldu ve arayıp soran yok! Üstelik 2-3 gündür müş. hizm. telefona dahi bakmıyor. Çalıyor defalarca ama bakan yok!

Etiketler :

Kampanya - Üyelik - İndirim Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramadan S.
  17 Şubat
  16:26

  Neredeyse 1 yıl olacak hala bir çözüm sunulmadı! Ne bilgi vermek için arıyorlar ne de sorunu çözmek için uğraşıyorlar! Yakında mahkemede görüşeceğiz!

 • Ramadan S.
  15 Haziran
  14:11

  Zaten yaklaşık 1 aydır devam ediyor işlemler ne zaman bitecek! Sizin yüzünüzden gereksiz bir sürü masrafa girdim! Bana 7 gün içinde geri dönüş yapılacak dendi fakat neredeyse 1 ay olacak ama ses seda yok!

 • 12 Haziran
  11:53

  Merhaba,
  Yolcumuzun müşteri hizmetlerine iletmiş olduğu başvurusuna istinaden işlemleri devam etmektedir.
  Bilgilerinize sunarız,
  Saygılarımızla
  Metro Turizm