Metro Turizm Olmayan Sefer İçin Bilet Sattı!

Erdal K. |

24. 10. 2013 ve 31. 10. 2013 de Erzincan Erzurum gitmek için gece 03 araçlarına internetten bilet aldım. Ancak otogar gittiğimde böyle bir sefer olmadığını ve böyle bir bilet alınmadığını söylediler. Ancak bana gelen posta da sefer bilgisi ve biletin alındığına dair bilgiler sms ile geldi. Gecenin bir yarısı otogar gittim ve beni araca almadılar.

Üstüne bir de dalga geçtiler. Aynı haftada iki kez oldu bu olay. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım. İki defa ücret toplamı 39 tl olmasına rağmen bir o kadar da telefon parası verdim.

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Bilet Satış Değişim / İptal Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdal K.
  05 Aralık
  00:13

  Evet gorusme yapildi...DEFALARCA ARADİM , NE BIR ÖZÜR DILENDI NE DE PARA IADESI YAPILDI! Üretilen çözümleri şu oldu:bundan sonra kullanılmak üzere tarafıma indirim olarak vermiş olduğum tutarı istediğim zaman kullanabileceğini söylediler! BEN DE paramı istediğimi, iade istemediğimi defalarca söyledim kabul etmediler...Ayrıca daha sonra bu "IADE"yi kullanmak için yine metro turizm i arasam kullabilecekmisim! O kadar eziyeti ben çekeceğim, özür dinlemeyecek, otogar a gittiğinde görevliyi gece saat üçten dörd e kadar uyandırmaya uğraşacağım, dakikalarca ve defalarca metro yu arayacağım, ödediğim tutar iade edilmeyip bana indirim yapılacak! SAÇMALİK!

 • 04 Aralık
  16:19

  Merhaba,
  Yolcumuzun müşteri hizmetlerine iletmiş olduğu başvurusuna istinaden görüşme yapılmıştır.
  Bilgilerinize sunarız,
  Saygılarımızla
  Metro Turizm

 • Erdal K.
  30 Kasım
  21:34

  ustelık erzıncan otogarında gece her gıttıgımde metro da dahıl bırcok fırmalardakı gorevlıler uyuyor ve ıkı saat uyandırmakla uğraşıyorsunuz...sankı yatış yerı...bır de 7/24 çalışıyorlar güya...