24 Temmuz 2013

Metro Turizm Ne Mola Verdiler Ne de Namaz Kılmamıza İzin Verdiler!

21. 07. 2013 Saat 17:00' de Ankara' dan (AŞTİ) ikindi ezanıyla Metro Turizm otobüsümüz kalktı. Saat 19:30' da ne zaman mola vereceğimizi sordum. Fakat muavin Adapazarı'na kadar mola vermeyeceklerini söyledi. Ben de o vakte kadar namazın geçtiğini söyleyip, bir yerde 5 dk mola vermelerini rica ettim. Olay şoföre intikal etti ve şoför isteğimi kat'i suretle reddetti.

Daha sonra başka bir arkadaş da aynı istekle şoföre gitti fakat otobüste lavabo olmasına rağmen abdest almasına bile izin vermediler. Bunun üzerine biz de Adapazarı'na yolculuk etmemize rağmen, bu arkadaşla Hendek otoban çıkışında saat 20:15 civarında bırakılıp gidildik.

Onur 140 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Onur beye mail ile dönüş yapıldı. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön