Metro Turizm Müşterinin Üstüne Para Fırlatmak Ve Otobüsten İndirmek!

Sezai G. |

Eşim Ebru G. 10 Kasım 2014 günü saat 16:50'de Gebze Eskihisar Feribot İskelesinden Balıkesir'e gitmek için Metro Turizm (İzmir) otobüsüne bindi. Oturduğu koltuktan başka yere kaldırıldı. Sonra bilet istedi, hostes Yalova Terminalde vereceğini söyledi. Orada bileti vermedi. Sonra Bursa'da bilet vereceklerini söyledi hostes ama orada da bilet vermediler ki eşim 40 TL ücreti ödemişti.

Saat 18:50'de Bursa Otogar'da 71 numaralı peronda duran otobüste yaşanan olaylar sonrası terminaldeki görevli eşime bağıra çağıra bilet vermeyeceğini söylediler, eşimin bilet isteme ısrarı üstüne 40 TL parayı eşime fırlattı ve otobüsten inmesini söyledi. Firmadan ve o görevlilerden şikayetçiyiz. Tespitini bekliyoruz.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:24

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm

 • Sezai G.
  15 Kasım
  21:32

  Rezalet. Cevap vermeye bile yüzü olmayan firma