26 Mayıs 2016

Metro Turizm Müşteri Hizmetleri Tarafından Verilen E-Bileti Kullanamıyorum!

Metro Turizm Diyarbakır şubesinden 75 TL'ye Diyarbakır-Samsun bileti aldım. Aldıktan kısa bir süre sonra bileti ileri bir tarihe erteledim. Gelinen tarih yaklaştığında bileti kullanmak istediğimde ise biletin tarafıma bilgi verilmeden iptal edildiğini öğrendim.

Bu olaydan sonra müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım, gerekli incelemeleri yaptıktan sonra tarafıma dönüp, evet siz haklısınız şube hata yapmış, buyurun bu da sizin yeni referans numaranız. Bu numara ile 75 TL değerinde bilet alabilirsiniz dediler. Referans numarası ile hangi şubeye gidersem gideyim, bana açık bilet matbu halde elinizden olmadan bilet kesemeyiz dediler. Her defasında Metro Turizm müşteri hizmetlerini aradım, size geri dönüş yapacağız dediler, bekle ki dönsünler.

Talebim şu; 1-75 TL bilet ücretini iade etsinler ve bana Metro Turizm şubelerinde geçebilecek türden matbu bir açık bilet göndersinler.

Mevlüt 367 Okunma

Cevaplar

  • Mevlüt30 Mayıs 2016

    Her defasında cevap varda çözüm yok, elimde referans numaram var fakat bilet gişeleri matbu evrak olmadan bir şey kabul etmiyor. Burada da üç kağıda devam ediyosunuz, yok cevap verildi.

  • Metro Turizm Temsilcisi26 Mayıs 2016

    Sayın YETKILI, Yolcumuzun çağrı merkezimize ilettiği bildirime istinaden görüşme yapılmıştır. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön