15 Temmuz 2014

Metro Turizm Muavinin Sorumsuzluğu!

13 temmuz 2014'de saat 23:59'da Kuşadası'ndan otobüse bindim bende kardeşimde binince uyuyakalmışız muavinde herkese nerede ineceğini sormuş biz uyuduğumuz için bize sormamış ben aslında Minteks'te inecektim bütün gece de hiç uyanmadığım için muavinle konuşma imkanım olmadı zaten uyandığımda Bursa'dan bile çıkıyorduk hemen gidip söyledim bizi Orhan Gazi'den geri gönderdiler. Ben sabah hastaneye yetişecektim gidemedim sayelerinde.

Nasıl bir rahat çalışmaktır bu ki nerede ineceğini bilmediğin yolcuyu sen rastgele bir yere götürüyorsun hiç sormadan anlamadım yani kaç yıldır sürekli yolculuk yapıyorum ben üniversite öğrencisiyim hiç başıma böyle birşey gelmedi hep uyurdum uyandırıp soruluyordu nerede ineceğim.

Tansu 228 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi05 Aralık 2014

    Saygıdeğer Konuğumuz, Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz. Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır. Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz. Saygılarımızla, Metro Turizm

  • Tansu30 Temmuz 2014

    ben bu sorumsuzluk yüzünden hastanedeki stajıma gidemedm ve bu yüzden stajım iptal edildi ben üni öğrencisiyim ve mezun oluyordum bu stajım bitince stajım ertelendi ve 4 ağustosta başlayabiliyorum staja boşa zaman kaybettm günlerdir bu sorumsuzluğunda hiçbi çözümü olamazdı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön