13 Mayıs 2013

Metro Turizm Muavinin Davranışları!

10. 05. 2013 tarinde İstanbul Bolu güzergahına bilet aldım. Otobüse bindiğimizde o Metro'nun havası yok. Muavin desen ayrı bir problem. Ne ikram var ne hizmet. Metro diyorsun sağlam firmadır diye aklında bir düşünce oluyor ama alakasız bir düşünce. Hizmet sıfır muavinden su istiyorsun off puff gibi davranışlar sergiliyor. Belki de içinden kaptırıyor. Birisi istek ziline bastığında yine aynı hareketler. Bir şey ikram ederken kafana atar gibi davranışlar falan da falan bu şekil sürekli.

Ama Metro'da böyle şeyler olmaması lazım. İnsanlar Metro'nun güvenine alışmış ama boşuna. Bu şekil giderse diğer firmalar daha çok kazanır. Elemanlarda biraz şeçici olunmalı bence. Umarım bir çözüm bulursunuz.

Ömer 99 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Ömer beye mail yoluyla geri dönüş yapıldı. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön