17 Haziran 2013

Metro Turizm Muavin Ve Şoför!

Metro seyahatin 16. 03. 2013 tarihinde 23. 59 da hareket etmesi gereken, Konya - Kahramanmaraş seferinin 15 dakikalık rötarını bekledik.Seyahat esnasında hizmet çağrı butonunu yarım saat açık tutmama rağmen ,bir su istemek için sabahın saat yedisini beklemek ve otobüs içerisinde pardon bakar mısın diye seslendikten sonra gerekli hizmeti alabilmiş bulunmaktayım.

Aynı zamana otobüsün üst raflarından sarkan pet bardaklarla yolculuk yaptım.Şoförün ilçeye girmeyip yol üzerinde indirmesine de sessiz kalıp ineceğim yeri söylediğimde, bilmiyorum deyip muavin sorunca da biliyorum diyen, alaycı üslubuna diğer firmalara nazaran daha fazla ücret ödemiş olmam gerçekten garip!

Deniz 120 Okunma

Cevaplar

  • Deniz18 Haziran 2013

    metro turizmden tarafıma ulaşmış bir mail bulunmamaktadır. dolayısıyla da tarafıma yapılmış bir dönüş.. ilginizden dolayı gerçekten çok teşekkürler metro turizm.

  • Metro Turizm Temsilcisi18 Haziran 2013

    Deniz hanıma mail yoluyla geri dönüş yapıldı. Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz. Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön