Metro Turizm Metro Card'a Giriş Yapamıyorum Param Silindi!

Özer Ö. |

Metro Kartım var üyeyim ama giriş yapamıyorum, şifremi unuttum deyince de e-mailine geldi dedi açtım baktım şifre falan gelmedi. Kartın içinde 6.5 tl civarında para vardı ama yazıhaneden aldığım bilette 0 tl var diyor kartınızda nasıl oluyor böyle?

Etiketler :

Kampanya - Üyelik - İndirim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özer Ö.
  05 Aralık
  21:31

  oo metro günaydın nasılsın iyisindir inşallah.zahmet etmeseydin 3 ay sonra nerden aklınıza geldide yazdınız aa tabi şimdi hatırladım biz sayın müşterileriniz için elinizden gelen herşeyi yapıyordunuz hizmette sınır yok he :)))

 • 05 Aralık
  17:24

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm