Metro Turizm Memnuniyetsizliği..

Ahmet D. |

Metro Turizm'zedeler bugün Kayseri'den hataya bilet aldım gece 00.00 hareket saati bekledik otobüs yok ortada Metro Turizm ofisine sorduk otobüs nerede diye siz bekleyin beş on dakikaya gelicek dediler saat 00.40 oldu tekrar sorduk nerede bu otobüs gelmek üzere dedi saat 01.00 oldu insanların da benimde sabrım kalmadı tekrar sordum geliyor dedi saat 01.20 de 00.00 otobüsü geldi çok şükür deyip bindik otobüse adam kırmızı ışık dinlemiyor geçiyor molayı kısa kesiyor süratli gidiyor hatalı sollamaya çıkıyor meğer adam saatinde Hatay'da olsun diye yapıyormuş ama o kadar kişinin hayatı umurumda değil ve sonuç olarak saat bilmez kural tanımaz yasa bilmez Metro Turizm.

Etiketler :

Seyahat Güvenliği Sefer Rötar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet D.
  06 Temmuz
  23:47

  Metro Turizm yetkılılerı aylardır ne yapıp ediyorum etrafımdakı ınsanları metrodan uzak tutuyorum gerektıgınde arabamla otobuse kadar bırakıyorum ama yine de metroyu tercıh etmesını engellıyorum kalıtesız bir fırmasınız ılgısızsınız Çünkü...

 • Ahmet D.
  12 Mayıs
  16:24

  Kimle görüşme baslamisitr? benimle kimse görüşme di görüşmek de istemiyorum zaten böylesine disipliniz bi firma ile birak yolculuk yapmayi telefonla bile gorusmeye tahammulum yoktur.

 • 09 Mayıs
  11:50

  Sayın YETKILI,

  Yolcumuzun çağrı merkezimize ilettiği bildirime istinaden görüşme sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm