Metro Turizm Mağdur Etti.

Sinan K. |

Metro Turizm 18/08/2014 tarihli Gebze -Manisa 340975 sefer sayılı otobüsün 4 numaralı yolcusu (annem)nu Gebze otogarındaki görevli otobüsün gebzeye girmeyeceğini ve bu yüzden sizi Bursa'ya kadar Ayvalık arabasına bindireceğini kaptanların birbirlerini tanıdıklarını sorun olmayacağını söylediler.Bursa'da annemi bırakıp yazahanede işinizi halledin deyip çekip gitmişler.Annem panik atak hastası bu yaptığınız insanlık dışıdır.Bir daha metrodan kesinlikle bilet almayacağım.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:23

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm