31 Temmuz 2013

Metro Turizm Kredi Kartından Fazla Ücret Çekimi!

Metro Turizm İPhone uygulamasıyla 09.08.2013 20:10 Samandıra-Rize otobüsü için 9ve10 numaralı koltukları toplam 200 TL olarak satın aldım. Sonrasında mail veya SMS gelmediği için şüphelenip otobüsteki koltuklara tekrar baktım. Sadece bir koltuk satın alınmış görünüyordu. Hemen bankamın internet şubesinden kontrol ettim. Hesabımdan 220 TL çekilmiş. Özetle satın almak istediğim: 2 koltuk.

Satın alınmış görünen: 1 koltuk. Kredi kartımdan çekilen: 2. Koltuk parasından daha fazla bir para. Bunun sonucunda müşteri hizmetlerinin bana cevabı: iptal edilen koltuk için 7, fazla çekilen tutar içinse 15 iş günü içinde geri ödeme. Sen hesabımdan fazla para çek 15 gün sonra geri öde. Oh kartımdan 0 faizle kredi çekiyorlar.

Selman 150 Okunma

Cevaplar

  • Selman17 Ağustos 2013

    Ben de sizi yaklaşık 20 defa aradım ama hala muhatap bulamadım. Hem neden arıyorsunuz ki para mı iade edin yeter. Ben şikayeti mi yaklaşık yarım saat boyunca 5 farklı metro personeline anlattım.

  • Metro Turizm Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Merhaba, yolcumuz görüşme yapılmak için aranılmış ancak telefonu kapalı olduğu için irtibata geçilememiştir. Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön