Metro Turizm Kredi Kartıma İade Yapılmadı.

Seyfettin B. |

4 kişilik bilet aldım ve daha sonra vaktinden önce bileti iptal edip başka bir saate değiştirdim biletimi. Ama para 1 hafta içinde kartınıza iade edilecek denmesine rağmen hala iade edilmedi. Metro Turizm'den aldığımız için hata mı ettik, müşteri hizmetlerini arıyorum yarım saat bekliyor açan yok bilet alma kısmını aradığımda hemen açıyorlar oradan aktarıyorlar ama yarım saat açan olmuyor.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seyfettin B.
  25 Ağustos
  14:15

  İki ay oldu hala iade etmediler mahkemede hesaplaşacağız. Metro turizmi kimseye tavsiye etmiyorum mecburiyetten bindim zaten. Taşeron iş yapıyorlar ve paranızın üzerine de yatabilirler. Ben iki aydır saatini değiştirmek için iptal ettiğim 300 TL'yi geri alamadım

 • Seyfettin B.
  22 Ağustos
  12:32

 • Seyfettin B.
  03 Ağustos
  16:32

  şikayetlerimi iletin telefonla aranmaktan anlamıyorlar internette rezil mi edelim her platformda. sosyal medyada rezil olunca anlayacaklar kaç liralık kötü reklam yaptıklarını

 • Seyfettin B.
  03 Ağustos
  16:30

  metro turizmden aldığım 4 kişilik biletten 400 TL iade etmeleri gerekirken 1 kişinin yerine olan 100 TL iade ettiler ve aradım tekrar hala bekletiyorlar. 4 bilet için iki defa kredi kartımdan çekim yapılmıştı, 1 kişilik 100 TL ve 3 kişilik 300 TL 100 TL iade edildi ama ben 4 kişilik biletimin saatini değiştirdiğim için iptal işlemi yapmıştım. 100 TL'yi yatırdınız kalanı niye yatırmıyorsunuz, tEK çekimde cırt diye çektiniz taksitsiz olarak. ama iade ederken parça parça mı iade ediyorsunuz bu ne müşteriye saygısızlıktır ya.

 • Seyfettin B.
  28 Temmuz
  14:29

  4 kişilik biletim hala kredi kartına iade edilmedi, neyi inceliyorlar anlamadım, biletimin saatini değiştirmem gerekti ve gece otobüsünü iptal edip akşam otobüsünden yer aldım. Kredi kartından cırt diye çekiyorsunuz ama kaç hafta oldu iade edemediniz. Kredi kartımın ödeme günü geldi hatta öbür ekstre gelecek bu gidişle. İptal edeli 3 hafta oldu yazık ya size.

 • 28 Temmuz
  14:23

  Sayın YETKILI,

  Yolcumuzun bildirimine istinaden işlemler devam etmektedir.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm