Metro Turizm Kayıp Kargo Koli!

Zafer A. |

Adana-Ankara seferini yapan 31 n 9519 plakalı 03.11.2014 tarihli otobüs ile gelecek olan 2 adet kolimiz seyahat eden bir yolcuya barkotlu olmasına rağmen teslim ediliyor kargodakilerin gayri ciddi yaklaşımları otobüs kaptanının gayri ciddi işini yapmasından dolayı mağdur olduk galip bey kargo işini biraz ciddiye alması gerekmiyor mu? Kargodakiler kimin eli kimin cebinde çalışıyor 1 adet pakete 20 TL almasını biliyorlar 04.11.2014 tarihi ve saat şuan 11.30 ben hala kargomu alamadım...

Etiketler :

Personel Davranışı Kayıp / Hasarlı Bagaj Tazmin Kayıp / Hasarlı Bagaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:24

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm