Metro Turizm Kağnıyla Giderim Ama Metro Turizm'le Bir Daha Asla!

Kemal H. |

05.05.2013 tarihinde Kayseriden Ankaraya 18:00 arabasıyla yolculuk ediyorum şu an. Öncelikle otobüse 18:00 da binmeme rağmen sürücü ters ters konuştu. Sanki bir yerlere yetişmek için acelesi var. İkinci olarak en ön sırada 4 numarada seyahat etmeme rağmen emniyet kemeri çalışmıyor.

Bunu hoşta söylememe rağmen hiçbir şey yapmayıp, çalışır çalışır dedi. Yanımdaki yolcunun kulaklığıyla da ilgilenmedi. Aynen çalışır dedi. Son olarak Ankarada itfaiye durağında inmek istediğimi söyledim. Sürücü her kurala mükemmel! Uyduğu için orada indiremeyeceğini söyledi. Gecenin 11'inde beni yolda bıraktığınız gibi sizin de yolunuz kapalı olsun. Şimdi 5 saatlik yolun ilk saatinde yarım saatlik mola veriyorlar.

Etiketler :

Seyahat Hızı ve Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal H.
  19 Eylül
  16:44

  Başka firma yok. Mahkumuz Metro turizm\'e. Taki Kayseri\'ye 20 yıl sonra hızlı tren yapılana kadar.

 • Kemal H.
  07 Mayıs
  19:49

  Geri dönüş yapılmadı, Otomatik copy paste metin cevabından başka. Bir telefon etmek bu kadar mı zor? Küstüm lan metro turizm sana!

 • 06 Mayıs
  13:10

  Kemal beye mail yoluyla geri dönüş yapıldı.

  Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. olarak müşterilerimizden gelen her türlü öneri ve şikâyete titizlikle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlama ilkesi ile hareket etmekteyiz.

  Öneri, istek ve şikâyetleriniz için 444 34 55 nolu telefon ve www.metroturizm.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabileceğinizi hatırlatır, seyahatlerinizde Metro ailesi olarak sizleri konuğumuz olarak görmekten mutluluk duyarız.