02 Temmuz 2016

Metro Turizm İptal Edilen Sefer Bilgisi Verilmedi...

02.07.2016 saat: 14:30'da Osmaniye - Malatya seferinde biletimi almış bulundum. Bugün 01.07.2016 tarihinde Metro Turizm arayıp teyit etmek istedim. Osmaniye Metro Turizm yetkilisi bana böyle bir sefer olmadığını söyledi, biletin elimde olduğunu (ekte size de iletiyorum) bu tarihte bu saatte biletimin olduğunu söyledim.

Daha sonra müşteri temsilcisini aradım. Bayana durumu anlattım seferin iptal edildiğini söyleyecek beni yetkili birisi ile görüştürdü. Yetkili kişiye de 3. kez durumu anlattım. Seferin iptaline karşılık iletilmiş ne bir e-mail ne bir mesaj ne de bir arama kaydı bulunmamakta. Yetkili kişiye mağduriyetimin nasıl giderileceğini sorduğumda şu an araç olmadığı ancak biletimi iptal edebileceklerini söyledi. Ben ise şu an mağduriyetimin bilet parası değil - bayram zamanı olduğu için - bilet bulamama olduğunu söyledim. Bu konuda herhangi bir yönlendirme yapılmadı.

Burcu 57 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Sayın YETKILI, Yolcumuzun çağrı merkezimize ilettiği bildirime istinaden işlemleri devam etmektedir. Saygılarımızla, Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön