02 Eylül 2013

Metro Turizm İnternetten Alınan Bilet Araçta Farklı Çıktı!

İnternet sitesinden satın aldığım 20 nolu koltuk Samandıra tesislerine gittiğimizde 49 nolu koltuk olarak verildi. Bunu yetkiliye söylediğimizde ve almış olduğumuz biletin bilgileri mail adresine gelmiş olduğundan bilgileri gösterdik yapabilecek bir şey yok, siz 20 nolu koltuk almışsınız biz burada 49 nolu kesebiliyoruz. İster binin ister binmeyin.

Saat gecenin 4 ünde gelmesi gereken araba 4. 40 da geldi. 49 nolu koltuğu kakaladılar. Rezervasyon değil intenetten direkt satın almıştık. Metro Turizm bizim için bitmiştir. Elimizde hem intenetten satın almış olduğumuz 20 nolu biletin çıktısı ve onların bize kesmiş olduğu 49 nolu bilet vardır.

Penbe 89 Okunma

Cevaplar

  • Penbe 24 Eylül 2013

    EVET BİR DAHA TEKRARLANMAMASINI DİLERİZ YAZMIŞSINIZ..YA BENİM O GÜN YAŞADIKLARIM.TEKRARLANMAMASI MI BİZİM O GÜN METRO TURİZMDE SİZ BİZİM GÖRDÜĞÜMÜZ MUAMELEYİ SİNDİREBİLCEĞİMİZ ZANNEDİYORSUNUZ EĞER ŞUBELERİNİZDE KAMERA VARSA OGÜNÜ BİR İZLEYİN BİR BAVUL GİBİ EN ARKA KOLTUĞA ATILDIK.O ZAMAN NEDEN NETTEN BİLET ALIYORUZ.BİZ İSTEDİĞİMİZ KOLTUKTA GİTMEK İÇİN GECE OTOBÜSÜNE BİLET ALIP UYUMADIK VE ORAYA GİTTİĞİMİZDE Bİ DAYAK YEMEDİĞİMİZ KALDI SANKİ BİZİM SUÇUMUZMUŞ GİBİ.TELEFONLA ARADIĞIMIZDADA HEP AYNI CEVAP YAPACAK BİŞEY YOK EN ARKADA GİDECEKSİNİZ OZAMAN BİLETTE NİYE 20 NOLU KOLTUK YAZIYOR.BİZ SÜREKLİ SEYAHAT YAPAN BİR AİLEYİZ VE BİRDAHA NE İSTANBUL ANKARA NE KARADENİZ NE DE İZMİRE YAPTIĞIMIZ YOLCULUKLARDA TERCİH ETMİCEZ ŞU ANDA ÇEVREMİZDE KİMSEYE BİLET ALDIRMIYORUZ.YANİ KANUNİ YOLLARA BAŞVURDUĞUMUZDA ELİMİZDE BELGELERLE VE O GÜN BİZE DAVRANIŞ BİÇİMLERİYLEKİ GÖRÜNTÜLERLE GEÇİRDİĞİMİZ İĞRENÇ YOLCULUĞUN HER SAATİ İÇİN TAZMİNAT DAVASI BİLE AÇARIZ. GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ BİR GÜNDÜ HALA O GÜNÜN SİNİRİ ÜSTÜMDE AKLIMA GELDİKÇE ÇILDIRIYORUM

  • Metro Turizm Temsilcisi18 Eylül 2013

    Merhaba, Yolcumuza mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla Metro Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön